Největší internetový obchod s ozvučovací technikou

pro sport, aerobic a fitness

 

    Firma A-TECH byla založena jako pobočka firmy Ing. Igor Šivic - SOUNDAX, která se profesionálně zabývá ozvučováním. Na řadě sportovních akcích  které jsme ozvučovali nám byly ze strany provozovatelů zařízení i samotných sportovních instruktorů často kladeny otázky týkající se výběru, vhodnosti, dostupnosti, nastavení a provozování ozvučovací techniky, která je při některých sportech jeho významnou součástí. Tak vzniklo naše rozhodnutí založit firmu A-TECH (Aerobic - TECHnika), která by měla všem zájemcům o tuto problematiku vysvětlit a nabídnout jednotlivá řešení a v případě zájmu je i dodat. 

    Při vytváření nabídky, kterou naleznete na následujících stránkách jsme vycházeli především ze zkušeností naší firmy. Dvacet let profesionální ozvučovací praxe v různorodých podmínkách nám poskytuje jistotu, že nabízená zařízení budou dokonale splňovat vaše požadavky. Nenabízíme Vám komerční systémy v nejmožnějších kombinacích dostupné v obchodech s elektronikou, ale pouze profesionální zařízení schopné nekompromisně zpracovat lidský hlas a hudební doprovod v kvalitní dynamický celek. Poměrně široký sortiment nabídky v jednotlivých sekcích si můžeme dovolit proto, že dokonale známe náš trh, ale zároveň zde  nedovážíme ani nezastupujeme žádnou z nabízených značek a nejsme vázáni z ekonomických důvodů upřednostňovat jeden produkt oproti druhému. V tomto směru rozhodujete pouze Vy – naši zákazníci.

    Veškeré nabízené zboží pochází výlučně z oficiálního zastoupení jednotlivých značek na českém trhu. Standardem je návod na použití v českém jazyce, faktura - záruční list se zárukou v délce 24 měsíců a řádný značkový záruční i pozáruční servis.

   Za A -TECH team vám hodně sportovních úspěchů přeje

                                                  Ing. Igor Šivic